12 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

727

Про ліквідацію закладів культури Оратівської селищної територіальної громади.

728

Про затвердження  структури та чисельності  Публічної бібліотеки Оратівської селищної територіальної громади в новій редакції.

729

Про затвердження структури та штатної чисельності  коммунального закладу «Оратівський Центр  культури та дозвілля» в новій редакції.

730

Про затвердження структури та штатної чисельності  комунальної установи «Оратівський краєзнавчий музей» в новій редакції.

731

Про затвердження  структури та штатної чисельності  Оратівської дитячої музичної школи в новій редакції.

732

Про зміну юридичної адреси комунального закладу «Оратівський Центр культури та дозвілля».

733

Про Оратівський  територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

734

Про структуру та штатну  чисельність комунального  закладу «Оратівської селищний будинок дитячої творчості»(в новій редакції).

735

Про затвердження структури  та штатної чисельності комунального  закладу «Оратівський селищний центр соціальних служб» у новій редакції.

736

Про  структуру та  штатну чисельність апарату Оратівської  селищної ради та її виконавчих органів.

737

Про  скасування рішення  7 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання «Про Положення про помічників-консультантів депутатів Оратівської селищної ради» № 505 від 20.05.2021 року.

738

Про присвоєння рангу посадової  особи місцевого самоврядування в межах п’ятої категорії посад.

739

Про затвердження в новій редакції Положення про порядок використання фонду депутатів Оратівської селищної ради.

740

Про структуру та штатну чисельність закладів освіти  Оратівської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік.

741

Про мережу закладів освіти Оратівської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік.

742

Про внесення змін до рішення позачергової  3 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 24.12.2020 року №191 «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)

743

Про прогноз бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

744

Про надання пільг щодо розміру орендної плати за  оренду майна Оратівської селищної територіальної громади.

745

Про затвердження форми Акту приймання-передачі в оренду нерухомого майна або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади

746

Про передачу основних засобів в оперативне управління та на  баланс КНП «Оратівська ЛПЛ» Оратівської селищної ради.

747

Про затвердження  Положення про  преміювання та надання матеріальних допомог працівникам Оратівської селищної ради.

748

Про звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

749

Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

750

Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Агробуд».