19 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1012

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.

1013

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «АГРОРОСТОК», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Мала Ростівка), Вінницького району Вінницької області.

1014

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення   земельних ділянок  в оренду громадянам: Латюку Володимиру Івановичу, Мартинюку Ігору Вікторовичу, Березняку Сергію Васильовичу, Латюку Руслану Володимировичу, Новіцькому Миколі Васильовичу та Поліщуку Ярославву Васильовичу, для городництва, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Оратівської територіальної громади (за межами с. Кошлани), Вінницького району, Вінницької області.

1015

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  в оренду гр. Кириленко Віталію Олексійовичу, для городництва за рахунок земель запасу комунальної власності  сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської територіальної громади (за межами с.Лопатинка), Вінницького району, Вінницької області.

1016

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності

1017

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

1018

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1019

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  в оренду гр. Грабовській Тетяні Петрівні для городництва за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення яка розташована на території Оратівської територіальної громади ( за межами смт Оратів) Вінницького району Вінницької області.

1020

1021

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

1022

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ТАК-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Зелена, 85, в с. Човновиця, Оратівської селищної ради, Вінницької області.

1023

Про скасування рішення 11 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 30.08.2021 року  № 710 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петлюка Р.В.» .

1024

Про скасування рішення 6 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 30.04.2021 року «Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) гр. Сіряк О.І.» .

1025

Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1026

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості).

1027

Про надання  дозволу  на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1028

Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1029

1030

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

1031

1032

1033

Про   розподіл Фонду депутатів    Оратівської  селищної ради.