2017-2018 р.р.

ОГОЛОШЕННЯ

4 грудня 2018 року о 10.00 годині, в районному Будинку  культури  ( адмінбудинок  районної  ради № 2   2-поверх), відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території на розміщення автозаправочної станції, автогазозаправочного пункту, станції технічного обслуговування автомобілів з мийкою автомобілів та адміністративно-побутової будівлі в смт Оратів (вул. Героїв Майдану, 1А з правої сторони при виїзді із селища в напрямку міста Вінниці) в межах населеного пункту.

ОГОЛОШЕННЯ

Оратівська селищна рада повідомляє, що в порядок денний громадських слухань, що заплановані на 24 липня 2018 року внесені зміни. Питання щодо цільового призначення земельної ділянки за кадастровим номером 0523155000:01:008:0316, за юридичною адресою вул. Сковороди,9 в смт Оратів знято із розгляду. Громадські слухання відбудуться 24.07.2018 року, в районному Будинку культури ( адміністративне приміщення районної ради №2)  з наступних питань:

1. Про стратегічний план розвитку Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки.
  2. Про розроблення детального плану забудови територій смт Оратів із визначенням цільового призначення  земельної ділянки за кадастровим номером 0523155100:01:002:0266, що розташована по вул. Героїв Майдану,1 А;                                                                                                                                                                                             З проектом стратегічного плану розвитку громади можна ознайомитись на сайті селищної ради.

Початок громадських слухань о 10.00. год.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

20.07.2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

24 липня 2018 року в районному Будинку культури ( адміністративне приміщення районної ради №2)  відбудуться громадські слухання з наступних питань:

2. Про розроблення детального плану забудови територій смт Оратів із визначенням цільового призначення наступних земельних ділянок:

- за кадастровим номером 0523155100:01:002:0266, що розташована по вул. Героїв Майдану,1 А;

- за кадастровим номером 0523155000:01:008:0316, що розташована по  вул. Сковороди, 9.

Початок громадських слухань о 10.00. год.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

16.07.2018 року

До відома громадян смт Оратів!

05 травня 2017 року о 15.00 год., в районному Будинку  культури  ( адмінбудинок  районної  ради № 2  2-поверх), відбудуться громадські слухання щодо будівництва АЗС в смт Оратів по вул.Подільська (з правої сторони при виїзді із селища в напрямку міста  Київ).

На громадські слухання запрошуються всі зацікавленні особи.

Виконавчий комітет Оратівської селищної ради.