6 сесія 8 скликння

Рішення

Назва рішення

426

Про робочу групу по розробці Стратегії розвитку селищної територіальної громади на 2021-2030 роки.

427

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Оратівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.

428

Про Положення про порядок використання фонду депутатів Оратівської селищної ради.

429

Про Програму документального забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів соціальної сфери, закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту, інфраструктури Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

430

Про передачу майна комунальному підприємству «Оратівкомунсервіс».

431

Про ініціативу передачі об’єкта права державної власності до комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади.

432

Про прийняття майна Оратівської районної ради у комунальну власність Оратівської селищної територіальної громади.

433

Про продовження договору оренди ФОП Пастушенко Т.Л.

434

Про внесення змін до рішення №191 позачергової 3 сесії селищної ради 8 скликання  від 24.12.2020 року «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Додатки до рішення.

435

Про затвердження Положення про управління фінансів Оратівської селищної ради в новій редакції.

436

Про оплату праці працівників комунальної установи «Оратівський трудовий архів».

437

Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання працівників комунальної установи «Оратівський трудовий архів».

438

Про Програму поліпшення пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу оперативно-рятувальної служби у Оратівській селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки.

439

Про затвердження фінансового плану НКП «Оратівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської селищної ради на 2021 рік.

Додаток до рішення.

440

Про Програму інформатизації Оратівської селищної територіальної громади.

441

Про зміни до структури та штатної чисельності працівників закладів освіти.

Додаток до рішення.

442

Про призупинення освітньої діяльності в Чернявському ЗДО.

443

Про зміну місцезнаходження Оратівської селищної ради, її виконавчих органів та комунальних установ.

444

Про  передачу комунальному закладу «Оратівський центр культури та дозвілля» майна в оперативне управління.

445

446

447

448

449

Про  передачу комунальному закладу «Публічна бібліотека Оратівської селищної ради» майна в оперативне управління.

450

451

452

Про  передачу Оратівській дитячій музичній школі майна в оперативне управління.

453

Про дозвіл на перебування громадян у відділенні стаціонарного догляду Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

454

Про оренду майна Оратівської селищної територіальної громади.

Земельні питання

484

Про надання матеріальної допомоги.