Бюджетні запити на 2021-2023 роки

(3710160) Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах.

(0110150) Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.

(0117691) Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною радою Автономної Республіки Крим, оганами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади.

(0110180) Інша діяльність у сфері державного управління.

(0112010) Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню.

(0112111) Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

(0113032) Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку.

(0113033) Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян.

(0113104) Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю.

(0113112) Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту.

(0113121) Утримання та заьезпечення діяльності центрів соціальних служб.

(0113160) Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

(0113242) Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.

(0116030) Організація благоустрою населених пунктів.

(0118330) Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів.

(0117461) Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахкнок коштів місцевого бюджету.

(0117680) Членські внески до асоціацій місцевого самоврядування.

(0118410) Фінансова підтримка засобів масової інформації.