Корисна інформація. Оголошення

26 Січня, 2024 р., 10:19
Закликаємо представників громадськості, закладів гуманітарної та
25 Січня, 2024 р., 08:16
Шановні роботодавці! Нагадуємо про можливість отримати компенсацію за працевлаштування ВПО
09 Січня, 2024 р., 09:52
Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році
09 Січня, 2024 р., 08:43
Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» з  метою  вивчення  громадської  думки,  Комісією з упорядкування найменування  (перейменування) об’єктів комунальної  власності, демонтажу  символіки  та  елементів  російсько  імперіалістичного  та  радянського  тоталітарного  режимів, створеної рішенням виконавчого комітету селищної ради від 10.08.2023 року №163 (далі – Комісія) внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.
09 Січня, 2024 р., 08:37
Уряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО та ВПО з інвалідністю
03 Січня, 2024 р., 09:07
Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?
28 Грудня, 2023 р., 18:36
З березня 2022 року діє програма з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Вона надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО на умовах, передбачених законодавством.
26 Грудня, 2023 р., 13:26
Гідрометеорологічні умови на період з 26 по 30 грудня