Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Новини Оратівської селищної ради

Оновлення школи

Дата створення: 16:53 12.11.2019

Цього року перше вересня,  – День знань, учні старших класів Оратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зустріли у оновленій будівлі. Сучасний дизайн надав цьому освітньому закладу своєрідного шарму, неповторності. Замість звичних, за Радянського Союзу, сірих тонів на стінах  з’явились кольорові малюнки, лінії, фігури, які  приваблюють увагу не тільки дітей, але й дорослих. Такий навчальний заклад діти відвідують із більшим задоволенням.

Питання розвитку територіальних громад розглянули депутати селищної ради

Дата створення: 17:05 11.11.2019

Всього лише два питання було винесено на розгляд позачергової, 30 сесії селищної ради. Але їх обговорення, як і обговорення деяких інших питань життєдіяльності територіальної громади,  зайняло майже дві години. Депутатів цікавили питання подальшого реформування органів місцевого самоврядування, територіального устрою, зменшення державних субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, можливе скорочення фінансування проектів розвитку, подальша доля медичних установ та закладів освіти, культури, підвищення заробітної плати в бюджетній сфері, оптимізація органів державної виконавчої влади, скорочення медичних працівників, тощо.  На більшість  піднятих питань відповіді мають дати найвищі органи законодавчої та виконавчої влади держави. Саме тому рада ухвалила Звернення до Голови Верховної Ради України Д. О. Разумкова та Прем’єр-міністра України О. В. Гончарука щодо фінансового забезпечення потреб територіальних громад країни.  Прийнято рішення долучитись до Всеукраїнської акції Асоціації міст України «Поверніть гроші громадам» та направити дане Звернення для відповідного реагування до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

Нові спортивні здобутки Петра Давиденка

Дата створення: 10:16 11.11.2019

 У період з 8 по 10 листопада в корейському місті Чхонджу  пройшов чемпіонат світу серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. У чемпіонаті взяли участь найкращі представники з 25 країн світу.  У складі національної збірної України, до складу якої увійшло 25 спортсменів, участь брав наш земляк, житель смт Оратів , Петро Давиденко. У бойовому розділі в вазі до 90 кг він виборов свою першу медаль світового рівня, подолавши марокканця Насера Наддердака.

Вітання з Днем культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 08:35 08.11.2019

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Вітання з Днем соціального працівника

Дата створення: 15:19 01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери!

Відбулась позачергова сесія селищної ради

Дата створення: 16:12 30.10.2019

Позачергова, 29 сесія Оратівської селищної ради 8 скликання відбулась 29 жовтня 2019 року.

Відбувся мітинг приурочений 75-річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата створення: 13:24 28.10.2019

28 жовтня у селищі Оратів біля Меморіалу пам’яті  відбувся мітинг, приурочений 75- річниці визволення України від фашистських загарбників, у якому взяли участь керівники району і селища, представники організацій і установ району. Учасники мітингу, низько схилили голови перед тими, хто зупинив німецько-фашистську навалу ціною власного життя, поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Вітання з Днем автомобіліста і дорожника

Дата створення: 14:17 25.10.2019

                                         Шановні автомобілісти і дорожники!

В Оратівці відновлено пам'ятник

Дата створення: 13:38 24.10.2019

Як попередньо планувалось 23 жовтня в с. Оратівка Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади встановлено  реконструйований пам’ятник загиблим воїнам у Другій світовій війні, що є частиною меморіального комплексу, який планується  капітально відремонтувати після пошкодження буревієм 27 червня 2019 року.