Розбудовуємо спортивну інфраструктуру

Дата: 23.11.2017 06:59

«Спорт для всіх. Розбудовуємо спортивну інфраструктуру об’єднаної територіальної громади» так називається проект, що переміг у 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Він передбачає спорудження у парку культури ім. Т. Шевченка,  в смт Оратів спортивного тренажерного майданчика, турніків, перекладин, рукоходів (воркаут).

До його практичної реалізації приступили 20 листопада 2017 року.  Цього і наступного дня працівники селищної  та  районної рад,  дитячо-юнацької спортивної школи, районної державної адміністрації, Оратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільного навчального закладу долучились до встановлення  вуличних спортивних майданчиків. За день проведено роботи щодо бетонування стійок під спортивні споруди та їх збір.  Не залишились осторонь цієї справи і учні початкових класів місцевої загальноосвітньої школи, які  теж «намагались допомагати» дорослим.

Наступним етапом робіт буде встановлення, на заздалегідь підготовленому майданчику, 12 спортивних тренажерів.

Спорудження цього спортивного об’єкту профінансовано із селищного та обласного бюджетів.