Вимушені канікули

Дата: 19.10.2016 08:02

Для того, щоб капітально відремонтувати систему опалення та утеплити горищне перекриття  дошкільного навчального закладу смт Оратів  із 10 жовтня 2016 року довелось оголосити  вимушені канікули для його вихованців. Загальні батьківські збори ДНЗ, що відбулися цього ж дня, зголосилися на таку  пропозицію селищної ради  та адміністрації закладу.

Оратівська територіальна громада, в особі громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» (ГО),  бере участь у Проекті ЄС та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». Саме в рамках цього проекту реалізується мікропроектна пропозиція (МПП)  ГО щодо впровадження енергоефективних заходів у дошкільному навчальному закладі, а саме – капітального ремонту системи опалення. Проект цікавий, він передбачає не лише співфінансування ініціативи громади, що спрямовується на реалізацію проблемних питань,  але і вимагає проведення ряду організаційних заходів та залучення фінансового та матеріального ресурсу як громади так і організацій-партнерів. Однією із таких вимог проекту ЄС/ПРООН є проведення конкурсних (тендерних) процедур із відбору підрядної організації, незалежно від вартості МПП. Саме на цій процедурі ми втратили майже 2 місяці  і  лише із третьої спроби селищній організації  громади вдалося успішно його завершити 05 вересня поточного року. Тому початок виконання робіт  дещо затягнувся в часі. Однак, за короткий проміжок часу, фактично з початку жовтня  2016 року працівниками ТОВ «Союз груп» м. Гайсин повністю демонтовано стару систему опалення та встановлено нову. До початку наступного тижня заплановано  провести пускові та налагоджувальні роботи і оновлена система опалення стане до ладу. Вона буде значно ефективнішою старої, а опалення буде здійснюватися дровами, що дозволить економити бюджетні кошти та підтримувати належний температурний режим у приміщенні.

Уже із наступного тижня ДНЗ «Сонечко» запрацює у звичному режимі.