З Днем незалежності України

Дата: 23.08.2016 08:07

Шановні Оратівчани!

Селищна рада щиро вітає Вас із великим державним святом –  Днем незалежності України.

З часів Київської Русі українці прагнули вільно жити у своїй країні, шанувати свою культуру, традиції та звичаї. Знаменною подією у цій багатовіковій історії національного державотворення стало проголошення 24 серпня 1991 року Верховною Радою Української РСР України незалежною, демократичною державою. 1 грудня 1991 року  на всеукраїнському референдумі українці підтвердили прийнятий  найвищим законодавчим органом країни  «Акт проголошення незалежності України».

За роки Незалежності ми показали, що ми відбулися, як народ, як нація. Сьогодні Україна переживає  нелегкі часи, проте  ми  віримо у світле та мирне майбутнє нашої держави, що вона  стане процвітаючою європейською країною.

Сьогодні у 25 – ти річний ювілей з Дня незалежності України, щиро бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди, успіхів у всіх починаннях, миру. Нехай  кожен день для Вас  буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками та досягненнями.

Зі святом Вас!

З повагою –

Селищний голова                                                                                                                               Ігор Барський