Децентралізаційний марафон

«Децентралізаційний марафон» - це широкомасштабна акція, що охоплює всі регіони України. Про її початок  було урочисто оголошено на засіданні Асоціації міст України, що проходило у червні 2016 року, у м. Одеса. Акція охоплює всі регіони України. Протягом півроку (червень-грудень) її заплановано провести у 1000 громадах нашої держави.

Такий захід, 10 листопада 2016 року  був проведений фахівцями  Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України у Оратівській селищній територіальній громаді. Регіональні консультанти проінформували присутніх про переваги децентралізації, дали роз’яснення із правових та бюджетних питань, що  виникатимуть у процесі добровільного об’єднання громад.

У заході взяли участь депутати Оратівської селищної ради, голови сільських територіальних громад.