Визначено переможця тендерних закупівель

Оратівською селищною радою 13 липня поточного року було оголошено допорогову закупівлю робіт по капітальному ремонту дороги державного значення Р-17 «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» на очікувану вартість закупівлі 1443,2 тис. грн. з ПДВ.

До кінцевого терміну закупівлі, 24 липня 2017 року, було подано дві тендерні пропозиції, а 25 липня відбувся аукціон.  У аукціоні взяли участь: ТОВ «Альманах-2000» та ТОВ «Шляховик – МКТ».  Перший учасник подав пропозицію на 1385,0 тис.  грн., другий – 1300,0 тис.  грн.

31 липня 2017 року відбулось засідання тендерного комітету селищної ради. За наслідками його роботи визнано переможця. Ним стало ТОВ ««Шляховик – МКТ» м. Іллінці, яке подало необхідний пакет документів та запропонувало найменшу ціну. За це рішення проголосував увесь склад тендерного комітету.