Наша Революція Гідності – була революцією за Європу

Дата: 12.05.2017 08:33

11 травня, в центрі селища  Оратів  по вулиці Героїв Майдану,  за участю жителів, трудових колективів райцентру урочисто піднято стяг Європейського Союзу та України. Ця подія відбулась з нагоди затвердження Радою Європи безвізового режиму для України.

Для України 11 травня 2017 року стало великою історичною подією тому, що відтепер Україна долучається до великої європейської сім’ї, віднині для українців відкрились європейські  кордони 34 країн для здійснення ділових, туристичних поїздок. Мільйони наших співвітчизників можуть без віз відвідувати близьких та далеких родичів, що проживають за кордоном, знайомитись із містами, долучатися до культури народів Європи.

У  виступах першого заступника голови райдержадміністрації В. Поліщука та заступника голови районної ради О. Чугункіна із нагоди прийняття Радою Міністрів Євросоюзу  та затвердженням Радою Європи  рішення про надання Україні безвізового режиму зазначалось, що сьогодні саме, українці захищають  Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом.  Саме українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це є наше українське, історичне свято.

Підняття прапорів України та ЄС  відбувалося під виконання Державного Гімну України та Гімну Європи «Ода радості».  Честь підняти прапори випала  оратівській молоді: державному службовцю, учаснику АТО Дашевському  Олександру, керівнику дитячого хореографічного колективу «Веселкова мрія» Сіромасі Тетяні,  оратівським  школярам: Мельник Владі, Герасику Олександру, Кук Роману, Яворському Вадиму.

Свято супроводжувалось виступами дитячого зразкового танцювального колективу «Веселкова мрія» районного Будинку культури, народного аматорського гурту  «Оратаї», юного соліста Мельника Максима.

Віднині у центрі селища поряд із Державним Прапором майорітиме  Прапор Євросоюзу, а ми зробили ще один дуже важливий крок до Європейського об’єднання.