Створено територіальну комісію

Дата: 09.11.2016 08:36

Відповідну Постанову про  формування складу Оратівської селищної виборчої комісії прийняла на своєму засіданні 04 листопада 2016 року Оратівська районна виборча комісія.

До складу селищної територіальної комісії делегували  своїх представників чотири політичні сили: Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність», Політична партія  ВО «Батьківщина», Аграрна партія України, Політична партія «Народний фронт».

Від Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» до складу комісії увійшли: Матящук Олександр Степанович, Катишева Майя Вікторівна, Корецька Ганна Трифонівна всі жителі смт Оратів.

Від  Політичної партії  ВО «Батьківщина» до складу комісії увійшли: Шевчук Варвара  Павлівна жителька с. Прибережне, Качківська Світлана Михайлівна та Клапша Валентина Володимирівна  жителі смт Оратів.

Від Аграрної партії України до складу комісії увійшли: Миць Ганна Федорівна, Копняк Лідія Трохимівна мешканці селища.

Від Політичнлї партії «Народний фронт»  до складу комісії увійшли: Гнатюк Лілія Анатоліївна, Гнатюк Любов  Іванівна, Соловей Ірина Миколаївна жителі смт Оратів.

Головою комісії обрано   Матящука Олександра Степановича, його заступником  стала  Шевчук Варвара Павлівна, секретар комісії – Миць Ганна Федорівна.

Новообраний склад комісії сформовано у зв’язку із проведенням 18 грудня 2016 року виборів депутатів Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади та Оратівського селищного голови.  У виборах до об’єднаної територіальної громади братимуть участь жителі Оратівської селищної, Рожичнянської та Угарівської сільських рад.

Із Постановою Оратівської районної виборчої комісії можна ознайомитись на нашому сайті в розділі "Корисна інформація. Оголошення".