Освітлене Прибережне

Віднині в  с. Прибережне  є вуличне освітлення. Тут збудовано нову сучасну лінію, протяжність якої становить 4 км. Освітлює село 49 світлодіодних ламп потужністю 30 та 50 Вт.

На центральній вулиці, що веде у сусіднє село Заруддя встановлено лампочки більшої потужності (50 Вт.), оскільки рух на ній інтенсивніший порівняно з іншими.

Новозбудована  лінія освітлення є набагато ефективнішою та економнішою порівняно із уже існуючою в смт Оратів. На облаштування вуличного освітлення витрачено 203 тис. грн. із селищного бюджету.

Із введенням в дію вуличного освітлення в с. Прибережне розпочинається новий етап модернізації освітлення в інших населених пунктах об’єднаної територіальної громади. На наступному тижні розпочнуться роботи по ремонту вуличного освітлення в центральній частині селища. Планується повністю замінити старі лампи на нові, сучасні.

Уже в  наступному році заплановано розпочати роботи щодо освітлення окремих вулиць  в смт Оратів, селах Рожичній, Оратівці,  Угаровому.