Шаховий турнір

Традиційний, відкритий шаховий турнір, організований Оратівською селищною радою відбувся 21 січня 2017 року. Він приурочений до Дня Соборності України. У спортивних змаганнях взяло участь 10 шахістів із різних населених пунктів району:  Барановський В. Ф., Бірчак Г. В., Корецький М. М.,  Ліхоткін А. П.,  Солоненко І. Д., Страшевський В. А. із смт Оратів;  Гурський О. Я., Деркач М. М., Сплодитель П. Т. із с. Медівка; Змикала І. Ю. із с. Фронтівка.  Турнір тривав біля 7 годин. Найсильнішим шахістом цього разу виявився Барановський Валерій Федорович,  який здобув  8 перемог та набрав відповідну кількість очок. Друге місце виборов Змикало Іван Юрійович, у його здобутку 7 перемог і одна нічия, третє місце посів Солоненко Іван Дмитрович, який набрав 7 очок.

Переможці турніру були  нагороджені грамотами селищної ради, їм вручені призи. Грамотою селищної ради та подарунком було нагороджено також наймолодшого учасника турніру, третьокласника  Оратівської ЗОШ І-ІІІ ступеня, Ліхоткіна Андрія. Він у загальному заліку посів 8 місце.

Оратівський селищний голова та суддя турніру І. І. Барський привітав учасників змагань  із державним святом – Днем Соборності України та побажав їм наступних  і вагоміших перемог.