Символіка громади

Дата: 04.05.2016 08:45

У березні 2016 року депутати селищної ради прийняли рішення про розробку символіки селища. Була затверджена геральдична комісія, яка 28 квітня провела своє перше засідання. На засіданні розглядалось питання щодо розробки герба та прапора селища.  За пропозицією геральдичної комісії Оратівська селищна рада  оголошує конкурс на розробку власної символіки. У зв’язку із цим просимо усіх мешканців селища, інших населених пунктів району подавати свої проекти (малюнки, ескізи), пропозиції до зображення герба і прапора нашої територіальної громади. До малюнків, ескізів мають бути подані пояснення і обґрунтування.

Геральдична комісія розгляне усі подані матеріали і винесе їх на громадське обговорення.  Кращий проект буде затверджений селищною радою.

Пропозиції необхідно подавати до геральдичної комісії Оратівської селищної ради, до 15 жовтня 2016 року за адресою: смт Оратів вул. Паркова, 14, Вінницька область, 22600. Контактний тел. 2-12-64

Переможець конкурсу отримає премію.