Перемога у конкурсі

Дата: 30.06.2016 08:48

Перемогу у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад здобули два проекти селищної ради.

У березні 2016 року селищною радою було розроблено та подано до Дирекції конкурсу три проекти:

• «Теплий дім – малечі добре в нім»;
  • «Комплексний підхід до вирішення проблем довкілля»;
  • «Парк – окраса мого селища».

Два перших проекти були визначені переможцями.

Проект «Теплий дім – малечі добре в нім» спрямований на модернізацію дитячого дошкільного закладу «Сонечко», а саме: капітальний ремонт системи опалення із підключенням її до опалювального пункту на твердому паливі та утеплення горищного перекриття. Загальний бюджет проекту становить 477200 грн., із них 70000 грн. будуть профінансовані із фонду обласного конкурсу.

Інший проект, що здобув перемогу –  «Комплексний підхід до вирішення проблем довкілля» передбачає встановлення  огорожі навколо селищного сміттєзвалища. Метою цього проекту є поліпшення стану довкілля, недопущення забруднення навколишнього середовища. Бюджет цього проект становить 250000 грн., 70000 грн. виділяється із обласного бюджету.

Зазначені проекти  спрямовувались на розв’язання найбільш актуальних проблемних питань територіальної громади.