Зі святом, дорогі жінки

Дорогі, шановні, кохані, милі, чарівні!

З такими словами вітання я звертаюсь до Вас напередодні великого жіночого свята. Дуже хочеться, щоб ці слова Вам говорили не лише  8 Березня, але й кожного дня. Від цих  слів, від простої людської уваги і чемності залежить атмосфера у сім’ї, родині, на роботі. Тож шановні чоловіки давайте дарувати нашим коханим увагу, щасливі миті радості, посмішку. Від цього світ стане добрішим, щирішим, прекраснішим.

8 Березня це чудове свято Весни, Молодості, Розквіту, це свято, що приносить нам тепло променів весняного сонця, це свято, що символізує життєдайне оновлення природи.

Жінки були, є і будуть кращою половиною людства.

Ми знаємо і віримо, що майбутнє нашого краю, нашої держави у Ваших надійних, ніжних,  руках. Ми вдячні Вам за Вашу працелюбність, лагідність, старанність, за Ваш патріотизм та героїзм.

У переддень Вашого  свята, шановні жінки прийміть вітання від Оратівської селищної ради, її виконавчого комітету, усіх чоловіків Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Хочу побажати, щоб у Ваших оселях завжди було затишно та сонячно, щоб Ваші жіночі долі були щасливими. Нехай надійною опорою для Вас стане родина. Міцного Вам здоров’я, жіночого щастя, миру та  Божого благословення у всьому.

Зі святом Вас!

З повагою –

Оратівський селищний голова                                             Ігор Барський