Засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 22.03.2017 08:55

20 березня 2017 року у м. Київ, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України П. О. Порошенка  відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку.

На засіданні ради розглядалися питання виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про  додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної  економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення.

У засіданні Ради взяли участь голови обласних та районних державних адміністрацій, голови обласних рад, міські голови та голови об’єднаних територіальних громад.

Оратівську об’єднану територіальну громаду на  зазначеному Форумі представляв Оратівський селищний голова Ігор Барський.