Договір підряду

Укладено договір на виконання підрядних робіт щодо капітального ремонту покрівлі з азбестоцементних листів із заміною на металочерепицю, евакуаційних виходів, утеплення зовнішніх стін фасаду приміщення дошкільного навчального закладу «Сонечко» в смт Оратів. Такі роботи будуть виконуватись  у відповідності до   Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395, якою Оратівській селищній раді виділені кошти із державного бюджету на соціально-економічний розвиток в сумі 1811 тис. грн.

Підрядною організацією – ТОВ «ВІНБУД-СЕРВІС» м. Вінниця планується замінити покрівлю на площі 1264 кв. м., утеплити 1200 кв. м. фасаду ДНЗ. Загальна кошторисна вартість робіт становить 1830,524 тис. грн.

Роботи розпочнуться із 24 жовтня 2016 року.