Відремонтовано центральну вулицю селища

Дата: 31.12.2016 09:01

Одна із найбільших вулиць селища, по якій пролягає  дорога  державного значення Р-17  «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» у цьому році зазнала   капітального ремонту. На окремій її ділянці, а саме від 92 по 93 кілометр дорожнє покриття знаходилось у аварійному стані, великі вибоїни, ямковість створювало чималі перешкоди для руху транспортних засобів та  пішоходів. Питання щодо ремонту цієї ділянки дороги вирішувалось дуже  довго, на різних рівнях. А реалізувати задумане вдалося лише у цьому році. За сприяння Народного депутата України Р. Демчака селищна рада отримала субвенцію із державного бюджету на ремонт цієї проблемної ділянки дороги. По суті селищна рада виступила замовником робіт, для цього із Службою автомобільних доріг у Вінницькій області було укладено договір на спільну діяльність, оскільки ця дорога перебуває на її балансі. Упродовж жовтня-листопада проводився тендер щодо відбору підрядної організації і лише по його завершенню проводились необхідні ремонтні роботи.

Використовуючи сприятливі погодні умови будівельниками проведено капітальний ремонт проблемної ділянки дороги. Наразі по ній відновлено рух транспортних засобів.

Ті роботи, що залишились невиконаними перенесено на наступний рік.