Засідання тендерного комітету

Чергове засідання тендерного комітету громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» відбулося в приміщенні Оратівської селищної ради. На порядок денний було винесене питання щодо організації роботи комітету у день  проведення тендеру 25 липня 2016 року.

Громадська організація «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» бере участь у спільному Проекті ЄС та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У рамках цього проекту передбачається провести капітальний ремонт системи опалення та утеплити горищне перекриття у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» смт Оратів.

Оголошення щодо тендеру на проведення цих робіт було надруковане у районній газеті «Обрії Оратівщини» 7  липня цього року.