Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Розвиток інфраструктури об’єднаної громади

Одним із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку селищної об’єднаної територіальної громади є ремонт доріг і не лише комунального але і державного значення.  Такі роботи проводились у минулому році. Тоді було відремонтовано більше 10 вулиць в смт Оратів, на що  витрачено понад 2 млн. грн. коштів селищного бюджету. Більше 3 млн. грн., а це кошти державного та селищного бюджету, було спрямовано на капітальний ремонт дороги державного значення Р-17 «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» на ділянці, що проходить по вулиці Подільська в смт Оратів.

У нинішньому році подібні роботи будуть продовжені і водночас вони будуть  поширюватись на ті населені пункти, що ввійшли до складу об’єднаної територіальної громади. Поряд із комунальними дорогами буде продовжено капітальний ремонт дороги Р-17, а саме тієї її частини, що частково проходить по вулицях Подільська та Героїв Майдану в смт Оратів. Всього, відповідно до селищної програми ремонту доріг, що була затверджена рішенням 1 сесії селищної ради 8 скликання від 12 січня 2017 року, на капітальний та поточний ремонт доріг  заплановано освоїти  більше 5 млн. грн.

Роботи розпочато. Однією із перших відремонтовано провулок Комунальний в смт Оратів. Тут капітально відремонтовано 697 кв. м. дорожнього покриття, освоєно більше 200 тис. грн. Роботи фінансувались за рахунок селищного бюджету.  « повернутися до списку новин