Державна субвенція

Кабінет Міністрів України  своєю постановою від 24 червня 2016 року № 395  затвердив розподіл у 2016 році обсяги субвенції  з державного бюджету  місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

До переліку об’єктів, що передбачається для фінансування за рахунок державного бюджету, за пропозицією селищної ради, включено дитячий садочок «Сонечко» смт Оратів. У межах виділеного фінансування, а це 1811 тис. грн. планується здійснити капітальний ремонт покрівлі з асбесто-цементних листів із заміною на металочерепицю, утеплення зовнішніх стін фасаду приміщення.

Станом на сьогодні, коригується проектно-кошторисна документація, після чого будуть проведені тендерні процедури та передбачені ремонтні роботи.

Окрім дитячого садочка, до постанови КМУ включено роботи щодо капітального ремонту дороги державного значення Р-17 «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» на відрізку 20 кілометр – с. Лопатинка, смт Оратів, с. Животівка - с. Новоживотів - с. Якимівка - с. Бугаївка. Планується освоїти  3644,6 тис. грн.

На впровадження енергозберігаючих технологій в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с. Скоморошки  передбачається використати 270 тис. грн. субвенції.