Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Шевченківські дні

       Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

      Своєю творчістю Т. Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі, створив чудові зразки поезії, які могутньо зазвучали над світом як  пристрасний заклик до активної боротьби за кращу долю. Натхненні поетичні твори Тараса Шевченка – неоціненний скарб світової літератури, вони стали надбанням широких народних мас.

      Саме такі слова найчастіше звучали на честь   Великого Митця: Поета, Прозаїка, Художника, Мислителя Т. Г. Шевченку. У четвер, 9 березня 2017 року  жителі селища та інших населених пунктів району зібралися у селищі Оратів, біля пам’ятника Великому Кобзарю  аби урочисто відзначити 203 річницю з дня його народження.

   Від територіальної громади селища, трудових колективів райцентру до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря були покладені корзини квітів.

     Учні Оратівської, Вербівської, Човновицької, Якимівської загальноосвітніх шкіл декламували вірші поета, а народний аматорський хор Оратівської дитячої музичної школи виконав пісні на слова поета.

   « повернутися до списку новин