Шевченківські дні

Дата: 10.03.2017 09:55

Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

Своєю творчістю Т. Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі, створив чудові зразки поезії, які могутньо зазвучали над світом як  пристрасний заклик до активної боротьби за кращу долю. Натхненні поетичні твори Тараса Шевченка – неоціненний скарб світової літератури, вони стали надбанням широких народних мас.

Саме такі слова найчастіше звучали на честь   Великого Митця: Поета, Прозаїка, Художника, Мислителя Т. Г. Шевченку. У четвер, 9 березня 2017 року  жителі селища та інших населених пунктів району зібралися у селищі Оратів, біля пам’ятника Великому Кобзарю  аби урочисто відзначити 203 річницю з дня його народження.

Від територіальної громади селища, трудових колективів райцентру до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря були покладені корзини квітів.

Учні Оратівської, Вербівської, Човновицької, Якимівської загальноосвітніх шкіл декламували вірші поета, а народний аматорський хор Оратівської дитячої музичної школи виконав пісні на слова поета.