Збори (схід) громадян

Дата: 28.03.2016 09:55

Загальні збори (сходи) громадян за місцем проживання відбулись у п’ятницю, 25 березня 2016 року. Було присутніх 103 жителів селища та  с. Прибережне. Із звітом про свою роботу за 2015 рік виступив селищний голова Барський І. І.  Також він проінформував:

• про виконання Стратегії розвитку селища на період до 2020 року;
  • про участь селищної ради в конкурсах проектів розвитку територіальних громад, грантових програмах;
  • про виконання на території селищної ради Закону України «Про засудження комуністичної та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборону їх символіки»;
  • про  добровільне об’єднання територіальних громад.

Про стан дотримання законності та правопорядку на території селищної ради проінформував дільничний інспектор поліції           Бражний С. В.

Про роботу комунальної служби селища прозвітувала директор КП «Оратівкомунсервіс» Куницька С. В.

Виступаючі піднімали питання щодо благоустрою населених пунктів ради, реалізації проектів у соціальній сфері, зокрема будівництва  та ремонту доріг комунального значення, впорядкування місцевого сміттєзвалища, порядку користування водоймою, що перебуває в оренді та деяких інших питань.

За наслідками роботи було прийнято постанову.