Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

День Конституції

27 червня, у приміщенні районного Будинку культури смт Оратів відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Конституції.  Виступаючі, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районної ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський зазначили, що прийняття Основного документа країни стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина,  Конституція закріпила правові основи незалежності України, її суверенітет і територіальну цілісність, авторитет держави  на міжнародному рівні.

Оратівський селищний голова, від імені  селищної об’єднаної територіальної громади та її представницьких органів  щиро привітав усіх присутніх  та їх родини із святом – Днем Конституції, побажав міцного здоров’я, наснаги у вирішенні всіх питань та висловив впевненість у тому,  що Українська  Конституція завжди буде стояти  на сторожі  прав, свобод та інтересів Українського народу.

Із нагоди великого загальнодержавного свята працівникам органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, представникам громадських формувань, учасникам АТО були вручені почесні грамоти.

Для учасників святкового зібрання була представлена цікава програма творчих колективів художньої самодіяльності із  смт Оратів, сіл: Оратівки, Осичної, Медівки.

Від представників громадськості та трудових колективів селища, із нагоди свята, було покладено корзини квітів до пам’ятника Т. Шевченку та загиблим воїнам у Другій світовій війні.    

 « повернутися до списку новин