З Днем підприємця

Дата: 02.09.2016 10:00

Шановні підприємці !

У першу неділю вересня  в Україні святкується  День підприємця. Відзначення цього Дня, що було запроваджено Указом Президента України від 05 жовтня 1998 року № 1110/989, є визнанням вашої ролі у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем.

Завдяки вашій ініціативі створюються нові робочі місця, поповнюються бюджети різних рівнів, вирішуються питання життєдіяльності населених пунктів.

Без вашої безкорисної допомоги не можливо було б вирішувати питання щодо функціонування закладів освіти, медицини, культури, соціального забезпечення, благоустрою територій та багато інших напрямків.

Упродовж  двох останніх  років ви матеріально та фінансово підтримуєте нашу Армію, а отже сприяєте територіальній цілісності нашої держави її незалежності.

Від імені Оратівської селищної ради її виконавчого комітету та себе особисто щиро вітаю вас  шановні підприємці   із  професійним святом, нехай ваша діяльність приносить  задоволення, а  бізнес буде успішним. Здоров’я вам і наснаги у  праці.

З повагою –

Селищний голова                                                                             Ігор Барський