Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Модернізація ДНЗ

Модернізувати дошкільний навчальний заклад «Сонечко»  в смт Оратів – таке завдання на нинішній рік  стоїть перед селищною радою. Головне питання – створити належні та комфортні  умови для найменших мешканців селища, вихованців ДНЗ.  На сьогодні дошкільний  навчальний заклад відвідує 160 діток із селища та найближчих населених пунктів району.  Тут  створені всі умови для   навчання та  всебічного розвитку, реалізації  їх здібностей.

Проблемним питанням  у діяльності дошкільного навчального закладу залишалося  застаріла система опалення, що не забезпечувала підтримання належного температурного режиму. Тому за ініціативою  селищної ради, громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» (ГО), за підтримки Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»  у нинішньому році розпочалися роботи щодо її капітального ремонту. Проектом передбачається встановити 74 нових радіаторів типу «Kermi», прокласти більше 1000  погонних метрів поліпропіленових труб.  Обсяг робіт великий і вже зараз підрядною організацією ТОВ «Союз груп»  ведуться роботи  з демонтажу застарілої системи опалення та встановлення нової.   Безперечно, що такі роботи необхідно проводити  влітку, так і планувалося зробити. Проте, упродовж липня-вересня 2016 року  ГО тричі проводила конкурс із відбору організації, що мала б проводити роботи, тому  було втрачено час.  Для успішного завершення проекту щодо капітального ремонту системи опалення та утеплення горищного перекриття  маємо необхідний фінансовий ресурс. Батьки вихованців закладу із розумінням ставляться до проблем, що виникли в процесі роботи.

Капітальний ремонт системи опалення, утеплення горищного перекриття  буде завершено у найближчий час.  До завершення цього року ще  будуть проводитись роботи щодо заміни покрівлі  та утеплення стін фасаду, ремонту евакуаційних виходів у дошкільному навчальному закладі.« повернутися до списку новин