Завершальний етап робіт

Дата: 23.03.2017 10:58

Із настанням сприятливих погодних умов розпочався завершальний етап модернізації  дошкільного навчального закладу «Сонечко» смт Оратів.  У минулому році тут виконано великий об’єм робіт: введено в дію котельню на твердому паливі, повністю замінено застарілу систему опалення, утеплено горищне перекриття, перекрито дах, утеплено зовнішні стіни фасаду.

Зараз будівельники продовжують роботи, що були відкладені наприкінці минулого року,  на стіни фасаду наноситься оздоблювальна штукатурка.

У поточному році заплановано провести благоустрій території дитячого садка, для проведення цих робіт замовлено виготовлення  проектно-кошторисної документації.