Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Державні кошти на розвиток територій

Постанова Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 605 «Про внесення змін у додаток 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395» дала змогу використовувати кошти державного бюджету, що у вигляді субвенції надійшли місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Зазначеною постановою КМУ усунуто деякі неточності та помилки, що були наявними у постанові Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Зокрема, новою постановою у перелік  об’єктів, що розташовані у смт Оратів внесено такі зміни:

- на капітальний ремонт дитячого садочка «Сонечко» смт Оратів  – покрівлі з азбестоцементних листів із заміною на металочерепицю, утеплення зовнішніх стін фасаду доповнено роботи щодо ремонту евакуаційних виходів. На виконання цих робіт виділено 1811 тис. грн. Станом на 26 вересня 2016 року по цьому об’єкту через електронну систему публічних закупівель ProZorro проводиться тендер.

- по іншому об’єкту, на який держава виділила кошти, а це дорога державного значення Р-17 «Біла-Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» вищезазначеною постановою уточнено відрізок дороги, що буде капітально ремонтуватися. Це ділянка  км 91+000 - 94+000  дороги  по вулиці Подільській в смт Оратів. На виконання капітального ремонту передбачається використати 3644 тис. грн. Роботи  передбачається здійснити на двох ділянках дороги:  

- на 94 км дороги Р -17  (в’їзд в смт Оратів зі сторони м. Вінниця)  ремонту підлягає близько 300 м.;

- на ділянці 93-92 км дороги Р-17 (від приміщення колишньої лікарні в сторону м. Київ) буде ремонтуватися біля 400 м.

На даний час розробляється проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту, далі має відбутися тендер. Очікувано роботи можуть бути проведеними у листопаді-грудні цього року.« повернутися до списку новин