Оголошення про проведення тендеру

Дата: 18.08.2016 13:37

Оголошення

Громадська організація  «Фонд розвитку територіальної громади смт. Оратів», що знаходиться за адресою: вул. Паркова,  буд. 14, смт Оратів, Оратівський  район, Вінницька область, 22600 телефон: (04330) 2-12-64 та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати закриті в конвертах цінові пропозиції для виконання  робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в ДНЗ «Сонечко» смт Оратів. Капітальний ремонт системи опалення, утеплення горищного перекриття».

Основними видами робіт є: заміна системи опалення, утеплення горищного перекриття

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Паркова, буд. 14, смт Оратів, Оратівський район, Вінницька область (приміщення селищної ради), http://orativ.rada.org.ua (розділ Тендерні закупівлі)  на сайті Оратівської селищної ради.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 10.00 години 05 вересня 2016 року, після чого будуть розкритті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище  або за номерами телефонів:

(04330) 2-12-64; 098 776 50 56 – Янковий Микола Григорович;

(04330) 2-15-07; 068 952 30 56 – Рабчевська Наталія Василівна.

ГО  «Фонд розвитку територіальної громади смт. Оратів»