Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Засідання виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради  розглянуто 7 питань.

З першого питання заслухано інформацію селищного голови про  роботу підприємств, що надають комунальні  послуги.  Такими підприємствами  на території селищної ради є: КП «Оратівкомунсервіс» та  ПП «Газводбудсервіс». Зазначені підприємства упродовж  січня-червня працювали стабільно, у порівнянні із відповідним періодом минулого року обсяги надання комунальних послуг збільшились, не було  нарікань зі сторони споживачів на їх якість.

Наступним питанням, що розглянуто виконавчим комітетом було уточнення бюджетних призначень селищного бюджету. Збільшено кошторисні призначення бюджету розвитку спеціального фонду селищного бюджету на  90,0 тис. грн. Ці кошти  надійшли у вигляді субвенції із районного бюджету для співфінансування мікропроектної пропозиції ГО «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» щодо проведення капітального ремонту системи опалення, утеплення горищного перекриття у дитячому дошкільному навчальному закладі «Сонечко». Роботи проводяться в рамках спільного Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Комунальному підприємству «Оратівкомунсервіс» було передано в оперативне управління та його баланс матеріальні цінності на суму 12,2 тис. грн.

Затверджено посадові інструкції заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  селищної ради та Державного реєстратора на нерухоме майно – спеціаліста селищної ради.

Також розглянуто питання щодо: видачі дублікатів свідоцтв на право власності на житлові будинки; надання дозволу на добудову житлової кімнати до квартири; присвоєння адрес.

Із усіх питань, що виносились на засідання виконкому прийняті відповідні рішення, із ними можна ознайомитись у розділі «Рішення виконавчого комітету» на нашому сайті.

 « повернутися до списку новин