Заради миру і перемоги

Під таким гаслом проходить  Всеукраїнська акція «Велика українська хода» на честь Героїв  Майдану та Героїв АТО.

Ініціатор Акції – учасник Майдану, волонтер, військовий журналіст  Катерина Валевська відвідує міста, селища, села України, зустрічається та спілкується з  їх мешканцями. Мета цієї Акції – згуртувати громади, консолідувати українське суспільство заради перемоги, миру та спокою в Україні. А ще – зібрати із кожного населеного пункту прапори із побажаннями його жителів і потім поєднати їх воєдино в один Великий Національний Прапор.

Оратів був 197 населеним пунктом, у якому  в День незалежності України побувала  Катерина.  Із собою вона забрала наш 197 прапор, на якому  залишили свої побажання, думки, міркування мешканці селища.

Щасти нам усім, і тобі Катерино у твоїй благородній місії.