Загальні збори у населених пунктах об’єднаної громади

Дата: 27.03.2017 14:09

Відповідно до розпорядження Оратівського селищного голови І. І. Барського,   24 березня 2017 року в с. Рожична відбулися загальні збори громадян.

Перед громадою села про свою роботу у 2016 році прозвітувала  Рожичнянський сільський голова Багінська Н. Б.  Із звітом про виконання депутатських повноважень, у минулому році, виступила депутат Рожичнянської сільської ради Наконечна О. Я.  Про стан благоустрою села, дотримання законності та правопорядку на території громади проінформувала зібрання сільський голова.

Жителі с. Рожична у своїх виступах піднімали питання щодо капітального ремонту школи, сільського водогону, доріг та облаштування вуличного освітлення.

На запитання та пропозиції мешканців села відповіді надали Оратівський селищний голова І. І. Барський та керівники господарств, що орендують земельні паї.