Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

З Днем Гідності і Свободи

 

                         

                                                                        Шановні Оратівчани!

         Сьогодні Україна відзначає День Гідності і Свободи. Саме, день 21 листопада став для українців справжнім історичним днем. Цей день Помаранчевої революції 2004 року та День Революції Гідності 2013 року. Так сталося, що саме у ці дні відбувалися події, що кардинально вплинули на долю багатьох українців, нашої держави, світової історії.

         Україна, що проголосила свій європейський вибір у 2004 році прагнула його завершити у 2013 році і ввійти до  Європейського Союзу.  Однак, влада зробила спробу проігнорувати проєвропейські мрії і прагнення мільйонів українців. Саме тому небайдужі молоді хлопці і дівчата вийшли на Майдан, щоб сказати «Ні»  провладному режиму. Влада, в особі тодішнього Президента України  намагалася жорстко придушити мирний захід молоді, проте сотні тисяч свідомих українців вийшли на Майдан в столиці та інших містах України і упродовж листопада 2013 - лютого 2014 року відстояли найвищі людські цінності та прагнення  - Гідності і Свободи.

         На превеликий жаль тисячам українців і тепер доводиться відстоювати ці цінності та незалежність на Сході нашої держави.

      Ми щиро віримо, що труднощі, які зараз переживаємо в скорому майбутньому залишаться позаду і Україна стане процвітаючою країною Європейського Союзу.  Ми усі разом маємо будувати нашу європейську державу.

         Від імені селищної ради щиро вітаю всіх Вас з Днем Гідності та Свободи.

 

                  Слава Україні!

З повагою -

Селищний голова                                                                                            Ігор  Барський 

 « повернутися до списку новин