Шаховий турнір

Традиційний шаховий турнір, організований Оратівською селищною радою відбувся 20 серпня 2016 року. Він приурочений до ювілейної 25-ої річниці  з Дня незалежності України. У спортивних змаганнях взяло участь 7 шахістів. Справжні ентузіасти цієї гри – Васютинський І. І., Бірчак Г. В., Гуменюк О. М., Корецький М. М., Нечас В. В.,  Солоненко І. Д., Страшевський В. А. цього дня зібрались у приміщенні селищної ради аби визначити найсильнішого. Турнір тривав біля 6 годин. Найсильнішим шахістом цього року виявився Солоненко І. Д., який здобув  6 перемог. Друге місце виборов Корецький М. М., третє – Васютинський  І. І.

Селишний голова та суддя турніру І. І. Барський привітав учасників турніру із державним святом – Днем незалежності, переможцям турніру вручив грамоти та дипломи, грошові премії.