Оновлено дорожнє покриття

У рамках реалізації селищної програми ремонту  доріг на території Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади у 2017 році, упродовж вересня - жовтня на трьох вулицях в смт Оратів та на  одній  в с. Угарове оновлено дорожнє покриття. Капітально відремонтовано частину вулиці Суворова, Космонавтів, провулок Садовий у селищі та вулицю Молодіжна в с. Угарове. Загальна вартість виконаних робіт становить понад 2,5 млн. грн.

Поряд із комунальними дорогами,   завершено  роботи на найбільш проблемній ділянці дороги державного значення Р-17, а саме тієї її частини, що частково проходить по вулицях Подільська та Героїв Майдану в смт Оратів. На капітальний ремонт  цієї ділянки дороги витрачено понад 1,3 млн. грн.

Всього, відповідно до селищної програми ремонту доріг, що була затверджена рішенням 1 сесії селищної ради 8 скликання від 12 січня 2017 року, на капітальний та поточний ремонт доріг  заплановано освоїти  більше 5 млн. грн.