Нам – 25

Дата: 23.08.2016 15:38

Урочисті заходи з нагоди святкування 25-ої річниці, з Дня незалежності України відбулися в смт Оратів.

До цього дня заздалегідь готувалися селищна рада, усі трудові колективи, місцева комунальна служба. По святковому прибраний, чистий та охайний  Оратів зустрічав гостей із усіх територіальних громад району.

Урочиста частина святкування розпочалась 0 10 год.  на площі Героїв Майдану. Із привітаннями до Оратівчан  та гостей свята звернулися  голова районної ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь  Поліщук, селищний голова Ігор Барський, голова благодійного Фонду ім. І. Богуна Володимир Лебедевич.

Кращих двадцять чотири   виробничників, службовців району та один трудовий колектив були занесені  на районну Дошку пошани.

Двадцять колишніх військовослужбовців та п’ять волонтерів були нагороджені пам’ятною медаллю «25 років Незалежності України». Серед нагороджених: учасник АТО із смт Оратів Віталій Гречаний , наш селищний голова – волонтер  Ігор Барський та жителі селища – волонтери: Валентина Андрійченко, Олександ Шевчук, Петро Виходзь.

По завершенню урочистостей свято продовжувалось у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

У літньому театрі парку відбулось підведення підсумків жнив 2016 року.  У нинішньому році підприємства агропромислового комплексу району зібрали майже 84 тис. тонн зернових ранньої групи. Серед кращих,  в. о. начальника управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації Іван Босенко назвав: ФГ «Нива-С» с. Гоноратка, ТОВ «Так-Агро» м. Тетіїв (відділок  с. Човновиця), ТОВ «ОратівЛатІнвест»  смт Оратів.

На шкільному стадіоні розмістились світлиці селищної та сільських територіальних громад, у яких була представлена продукція місцевих майстрів: вишивка, картини, гончарні вироби, випічка. Особлива увага всіх учасників свята була зосереджена на конкурсі короваїв та обжинкових снопів, дідухів.

Музичні колективи  порадували присутніх мелодіями духових оркестрів  та вокально-інструментальних ансамблів.

Усі бажаючі мали можливість безкоштовно скоштувати юшку та кашу, що приготувало ФГ «Ескіт» с. Рожична.

Свято залишило незабутні враження всіх його учасників.