Підготовка до святкування Дня Незалежності

Дата: 23.08.2018 09:36

Селище Оратів активно готується до відзначення 27-ї річниці Незалежності України. Йдуть останні приготування –  на центральній площі  висаджено квіти, біля адмінбудинку №2 приміщення районної ради викладено панно: Герб Оратова та фрагмент українського орнаменту. Змонтовано мобільну сцену, яку закуплено коштом селищної ради. В парку прибрана та підготовлена територія, де мають відбутись  масові гуляння. На стадіоні селища все зроблено для проведення спортивних змагань.

На 24 серпня заплановані районні та селищні святкові заходи, вони   відбудуться у декількох локаціях.

На центральній площі смт Оратів, о 10.00 год. розпочнуться урочисті заходи. Кращим виробничникам, службовцям, підприємцям, громадським активістам будуть вручені подяки та грамоти від районної державної адміністрації та  районної ради,  селищної ради. Офіційні  заходи будуть чергуватись із виступами учасників художньої самодіяльності  району.

На стадіоні смт Оратів о 9.00.  год. розпочнеться селищний футбольний турнір за участю команд Оратова, Мервина, Новоживотова, Сабарівки  приурочений Дню Незалежності України. Переможцю цих змагань буде вручений почесний кубок селищної ради.  На переможців шахового турніру, що пройде в цей же день, очікують цінні подарунки.

Об 11.00 год. у  парку культури і відпочинку розпочнеться традиційне свято обжинків,  територіальні громади району представлятимуть свої  світлиці, виступатимуть колективи художньої самодіяльності. Працюватиме торгівля.

Із 15.00 святкові заходи знову будуть перенесені на центральну площу селища. Тут до 20.00. год. для найменших мешканців громади та гостей селища працюватимуть безкоштовні дитячі атракціони.

Об 18.00. розпочнеться святковий концерт «Молоді голоси Оратівщини».  Завершиться свято дискотекою.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах приурочених до Дня Незалежності нашої держави. Буде весело і цікаво.

Оратівська селищна рада щиро дякує: Шевчуку О. П.- директору ТОВ «Агробуд»,  Волкотрубу С. М. - директору ПСП «Агрошляхбуд», Салію А. В.- голові ФГ «Салій», приватним підприємцям:   Бурлаці С.  В., Кириленку В. О., Сапожніку С. М., Шевчуку В. В. – нашим спонсорам у фінансуванні тієї частини заходів, що організовані селищною радою.