Пошук

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ

Дата: 04.10.2018 11:41
Кількість переглядів: 303

29 вересня відбулися обласні спортивні ігри Вінниччини 2018 року серед команд об'єднаних територіальних громад. Із шести видів спорту: це міні-футболу, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів та шашок. На цих змаганнях Оратівську об'єднану територіальну громаду представляли 11 учасників із чотирьох видів спорту, які в загальному заліку вибороли сьоме місце.

В змаганні з міні-футболу - Пасека Володимир Павлович, Кокотюк Руслан Леонідович, Буряк Андрій Олегович, Безклейний Вадим Юрійович, Миронюк Руслан Михайлович, Здрилюк Василь Васильович, Морук Юрій Олександрович зайняли сьоме місце. Галинюк Марина Григорівна та Прилуцький Іван Іванович, з настільного тенісу зайняли відповідне шосте та п'яте місця, а Солоненко Іван Дмитрович з шахів виборов шосте та Липовецька Мар'яна Володимирівна з шашок - друге призові місця з цих видів спорту.

Призери змагань були нагороджені грамотами Вінницької територіальної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та пам'ятними медалями за спортивні перемоги.