В Оратові готуються до «запалення» новорічної ялинки

Дата: 26.12.2018 17:23

В смт Оратів тривають новорічні приготування. Після святкових вихідних, 23-25 грудня, жителів селища та його гостей привітно зустрічала новорічна ялинка, що була встановлена на центральній площі. Цього року, коштом селищного бюджету, закуплено  штучну ялинку. Селищна рада вирішила, що практичніше, раціональніше і доцільніше буде здійснити таке придбання, ніж щороку закуповувати живі ялинки.

Як було проанонсовано раніше, святкове «запалення» новорічної ялинки  планується на 29 грудня. Зазначену дату обрано не випадково, це останній робочий день року, у цей день в Оратів приїздить студентська молодь і ті що працюють у інших населених пунктах. Тому було вирішено провести «запалення» новорічної ялинки в новому форматі щоб було цікаво, весело і дітям, і дорослим.

Свято наближається і все більше мешканців селища, особливо молоді та дітей, відвідують центральну площу аби помилуватися новорічною красунею.

Селищна рада запрошує всіх бажаючих на святкове відкриття ялинки, що відбудеться 29.12.2018 року в смт Оратів о 15.30 год. Ми чекаємо на Вас, тому що це свято для Вас шановні мешканці громади.

Обіцяємо, що буде весело та цікаво всім.