Вітання творчого колективу «Берегиня»

Дата: 14.01.2019 13:52

З приємних хвилин вітання народного аматорського колективу «Берегиня» розпочався новий робочий тиждень у Оратівській селищній раді.  Сьогодні вранці, цей відомий в районі колектив, святковими різдвяними щедрівками привітав нас із черговим новорічним святом –  Старим новим роком. Учасниця цього колективу Людмила Лобода написала пісню  про нашу громаду, яку «Берегиня» виконала вперше. Текст пісні було передано Оратівському селищному голові.

У свою чергу селищний голова  Ігор Барський щиро привітав творчий колектив із Новорічними і Різдвяними святами, побажав щоб рік Новий  виправдав усі їх надії та сподівання й був успішнішим ніж  попередній.  На знак подяки вручив учасникам колективу солодощі та подарунки.

Щирими словами подяки за довгорічну працю в районному краєзнавчому музеї, керівництво колективом «Берегині», із побажаннями щастя, здоров’я та довголіття  І. Барський привітав  Колосенко Євдокію Петрівну із ювілейним Днем народження. Від працівників селищної ради їй було вручено подарунок.