Посівали юні музиканти

Дата: 14.01.2019 16:49

Традиційно, вже декілька років поспіль, у ці святкові дні ми очікуємо на наших юних музикантів – вихованців Оратівської дитячої музичної школи.  Ось і сьогодні вони завітали аби привітати працівників Оратівської селищної ради із Новорічними та Різдвяними святами. У виконанні духового оркестру наших молодих, талановитих музикантів звучали захоплюючі мелодії, у які вони вкладали всю свою майстерність і які зачаровували всіх присутніх. Юні музиканти щиро дякували селищному голові І. Барському, що за його сприяння, вони отримали можливість займатись у окремому, великому класі музичної школи, яка у минулому році перейшла під опіку Оратівської селищної ради.

«Духовий оркестр музичної школи  забезпечує супровід усіх селищних урочистостей, бере активну участь у різноманітних концертах і фестивалях, вас залучають до різних подій у районі та регіоні.  Ми зичимо вам нових творчих здобутків, ми бажаємо, щоб ви постійно вдосконалювались та працювали над підвищенням культури виконання. Ми сподіваємось, що ваш творчий колектив займе достойне місце серед духових оркестрів нашого регіону». Із такими словами звернувся Ігор Барський до юних музикантів та  подарував їм солодощі й подарунки.