Свято продовжується

Дата: 17.01.2019 14:48

Свято продовжується і вже учасники дитячого хору   Оратівської дитячої музичної школи прийшли привітати  із Новорічними і Різдвяними святами працівників Оратівської селищної ради. У чудовому виконані цього юного і вже успішного колективу прозвучали українські   Різдвяні колядки та щедрівки.  Найкращими побажаннями та добірним зерном пшениці засіяли юні щедрівники кабінет селищного голови.  Працівники нашого колективу не скупились на оплески, адже цей колектив подарував їм ще декілька  щасливих та веселих хвилини Різдвяних свят.

Оратівський селищний голова Ігор Барський вручив щедрувальникам солодощі та подарунки, а також побажав їм міцного здоров’я,  успіхів у навчанні і щоб вони й надалі радували нас своїми піснями.

Увесь колектив Оратівської селищної ради щиро дякує вам, наші юні таланти, за колядки та щедрівки у прекрасному виконанні.