Як святкуватимуть День Незалежності в Оратові

Дата: 19.08.2019 16:59

Лічені дні залишились  до святкування найголовнішого свята України – Дня Незалежності. В Оратові йдуть останні приготування, працює оргкомітет заходу, задіяні працівники культури, освіти, фізичної культури та спорту, суб’єкти підприємницької діяльності. Все робиться для того, щоб на святі було весело і цікаво для різних категорій громадян. У програмі заходу, який подаємо нижче будуть  урочисті заходи, спортивні змагання, цікава концертна програма, безкоштовні ігри та розваги для дітей, святкова дискотека, працюватиме торгівля, буде безкоштовне частування рибною юшкою та пловом. Тож, 24 серпня 2019 року, починаючи із 13.00 год. Оратів гостинно прийматиме делегації із інших населених пунктів, всіх бажаючих подивитись на яскраве, веселе, змістовне, цікаве  дійство.

Святкові урочисті заходи, концертна та розважальна програми присвячені 28-річниці Дня Незалежності України відбудуться на центральному стадіоні селища. Тут поки що тривають ремонтні роботи – встановлюються глядацькі місця, проводиться фарбування огорожі, поруч ремонтується дорожнє покриття вулиці І. Франка, одним словом  робиться все аби  відвідувачам свята було комфортно і  приємно провести цей День.

Організатори заходу  з нетерпінням чекають на вас, тому 24 серпня вдягайте святкові вишиванки та приходьте, впевнені – кожному тут  буде весело і цікаво.

У програмі свята:

10.00 год. – Молебень за Україну, святкове Богослужіння в храмі Успіння Пресвятої Богородиці Православної Церкви України смт Оратів.

10.00-14.00 год. – турнір з міні-футболу серед дорослих чоловічих команд району.

13.30 год.    –  Святкова хода «Сотні наших сердець у вишиваній долі єднання». (від  пам’ятника Т. Г.  Шевченка до центрального стадіону селища).

Центральний стадіон смт Оратів

14.00 год.  –  Урочисте відкриття свята та концерт «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!» за участю кращих творчих колективів району.

17.00 год. –  Концертна програма творчого вокального дуету «Кохана, коханий».

21.00 год.  –  Виступ молодіжної кавер-групи «GRANGE BAND», вокаліст Валентин Столярчук (учасник телевізійного проекту  Х-Фактор).

23.00 год.  –  Святкова дискотека Open Air.

Протягом дня на центральному стадіоні діятимуть:

• Артмістечко територіальних громад району з елементами

української народної творчості.

• Виставка обжинкових квітів, дідухів «В обжинковім сузір'ї моя

Україна» та майстер – клас по їх виготовленню.

• Виставка майстрів декоративно – ужиткового мистецтва.
  • Виставка «Життя заради України»  та акція « Мій гостинець

солдату-земляку».

• Виставка фотосвітлин краєвидів «Мій Оратівський батьківський

край у світлинах моїх земляків».

• Виставка робіт гуртківців Оратівського селищного Будинку

дитячої творчості, майстер – класи.

• Безкоштовні дитячі атракціони (надувна гірка «Фіксики», батут-

сітка, батут «Замок», батут «Спайдер»).

• Святкова торгівля.

Буде безкоштовне частування  пловом та рибною юшкою.