Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

В с. Угарове відбувся конкурс-огляд "Квітуй повік, моя земле, Оратівський щедрий мій краю"

12 жовтня,  теплого і сонячного дня приймав Угарівський старостинський округ, естафету районного фестивалю «Ти не зникнеш із карти село», що проходить в рамках проведення конкурсу-огляду «Квітуй повік, моя земле, Оратівський щедрий мій краю» на чолі із в.о. старостою Пазичом Сергієм Васильовичем.

Гостинно зустріли короваєм, запрошуючи до глядацької зали, гостей фестивалю:  Оратівського селищного голову Ігора Барського, заступника голови РДА Людмилу Волощук, директора районного Будинку культури Тетяну Ліванську, головного редактора газети «Обрії Оратівщини» Зінаїду Сидоренко.

Гості свята відвідали краєзнавчу кімнату, яка знаходиться в приміщенні клубу,  в якій було представлено багато старовинних речей, бібліотеку в якій на постійній основі функціонують книжкові виставки про Україну, Оратівщину,  Небесну сотню, жителів села та ін.

У фойє клубу розташувалась виставка декоративно-прикладного мистецтва умільців села, яка дивувала живописними та вишитими картинами, рушниками, дитячими виробами з пластиліну. На виставці були представлені роботи сільських майстринь: Панчук Валентини, Харатонюк Інни, Філіпчук Тетяни.

На свято  зібралися жителі села, які дружніми оплесками дитячий колектив «Квіти  України», жіночий колектив «Угарівчанка» , гучні голоси яких розливались дзвінким струмочком пісенного вернісажу.

З вітальними  словами та подякою, до жителів села, звернулися  Оратівський селищний голова  Ігор Барський та  в.о. старости Сергій Пазич.

По завершенню святкового концерту всі бажаючі мали можливість почастуватися смачною юшкою та пловом.

Свято проходило бурхливо і піднесено. Панувала тепла, дружня і невимушена обстановка. Свято села – це завжди гарний настрій і позитивні емоції!

 

 « повернутися до списку новин