Вітання з Днем соціального працівника

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця  хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла . Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.
             Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

Зі святом Вас!

З повагою –

Оратівський селищний голова                                               Ігор Барський