Оновлення школи

Дата: 12.11.2019 16:53

Цього року перше вересня,  – День знань, учні старших класів Оратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зустріли у оновленій будівлі. Сучасний дизайн надав цьому освітньому закладу своєрідного шарму, неповторності. Замість звичних, за Радянського Союзу, сірих тонів на стінах  з’явились кольорові малюнки, лінії, фігури, які  приваблюють увагу не тільки дітей, але й дорослих. Такий навчальний заклад діти відвідують із більшим задоволенням.

Логічним продовженням, започаткованих у попередні роки, робіт стало проведення капітального ремонту будівлі початкової школи. Утеплення стін фасадів, реконструкції  ганків, укріплення віконних та дверних прорізів, капітальний ремонт  пандусу, зовнішнє оздоблення фасаду – ось такий перелік робіт що запланований до виконання. А поки, будівельники зайняті своєю роботою, на головний та бічний фасади школи мешканці нашого селища, художники, Галина Доценко та Андрій Тіторук нанесли яскраві малюнки, які роблять приміщення закладу ще красивішим та привабливішим.

Роботи ще продовжуються, але вже зараз хочеться подякувати будівельникам та художникам за високу якість робіт.

Проект щодо капітального ремонту освітнього закладу із впровадженням енергозберігаючих заходів здійснюється у рамках перемоги проекту Оратівської селищної ради у конкурсному відборі проектів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і фінансується із державного та селищного бюджетів. Загальна вартість проекту становить 4496,1 тис. грн, в тому числі, 3500 тис. грн це кошти ДФРР, 996,1 тис. грн – кошти місцевого бюджету селищної об’єднаної територіальної громади.

Окрім зазначених вище робіт, реалізуючи власні програми та проекти в освітній сфері, у жовтні поточного року закуплено новий шкільний автобус. І зову ж таки для цього, крім своїх, залучено державні кошти.